OPŁATEK 2016 Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

 

OPŁATEK 2016

16. stycznia br. w Limanowej  przeżywaliśmy doroczne spotkanie opłatkowe dla osób niepełnosprawnych, ich rodzin i wolontariuszy z całej naszej diecezji. Gościliśmy grupy z okręgów: bocheńskiego, brzeskiego, dębickiego, tarnowskiego, mieleckiego, sądeckiego i limanowskiego, a także gości z Tarnobrzegu.

Naszemu spotkaniu przewodniczył Ks. dr Jan Bartoszek – Misjonarz Miłosierdzia Diecezji Tarnowskiej. W swoim słowie skierowanym do nas Ks. Misjonarz zwracał m.in. uwagę na to, byśmy w Roku Miłosierdzia, przede wszystkim wystrzegali się postawy bycia niemiłosiernym, a to będzie najlepszym początkiem bycia człowiekiem miłosierdzia.

Po przeżyciu Eucharystii cała nasza wspólnota udała się do pobliskiej szkoły, gdzie złożyliśmy sobie świąteczno-noworoczne życzenia, a po nich rozpoczęliśmy wspólną zabawę na parkiecie.

Pragniemy podziękować wszystkim, którzy, przybyli na nasze spotkanie, czy to indywidualnie, czy w grupach. Dziękujemy również „Młodym Cyrenejczykom” skupionym w okręgu limanowskim za ofiarną pracę w celu przygotowania naszego spotkania.

 

                                                                Galeria zdjęć

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości